Forum Klanu Clash Of Clans - POLSKA

Opis forum


#1 2015-04-03 23:19:42

Dudumaster

Administrator

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 10
Punktów :   

Zasady klanu

Prosze aby kazdy z kaplanowiczow wpisal łaskawie propozycje zasad klanu.

Moja propozycja:

1. Pileś nie jedź....


1. Dwa mocne/skuteczne ataki na wojnie warunek konieczny. Pierwszy atak staramy sie na 3* z drugim czekamy. Nowi gracze przed atakiem musza uzgodnić go z elderem/coliderem lub liderem z wyższym lub równym LV TH. Bez akceptacji w.w. nie atakuj. Zakaz uzywania mass goblinów, barbow i archerow.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
2. Gracze z th>=8 stosunek jednostek otrzymanych do jednostek wrzuconych do CC, nie mniejszy niz 1:2.

3. Wchodzisz przywitaj sie daj znać ze jesteś. Nowi gracze witamy sie po polsku i z kultura. Dla graczy, ktorzy do nas dolaczyli (New): wejście+szybki request=kick.

4. To ma być zabawa. Ale zasad przestrzegaj, bo razem je ustalamy. 2 ostrzeżenia i Ban.

* donations - to stosunek jednostek wrzuconych do CC innych graczy do jednostek otrzymanych.
Liczby te sa widoczne w spisie klanowiczow ( troops donated i troops recived)



Panowie prosze o wasze propozcyje i sugestie... Tylko jak mi, ktory zacznie durne komentarze pisac, a chuja w tym temacie robi to leb ukrece przy samej dupie...

Ostatnio edytowany przez Dudumaster (2015-04-08 06:59:41)

Offline

 

#2 2015-04-03 23:44:59

Bazooka

ELDER

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Zgadzam sie z zasadami Dudu. Ale trzeba jeszcze okreslic kto jest nowym graczem. Bo moim zdaniem DK albo Sylwek nie musza sie pytac o zgode elderow . I nie wiem czy ja sie jeszcze licze do nowych. Musimy to jakos ustalic.

Offline

 

#3 2015-04-04 00:12:50

Tommy

Leader // CO-Leader

Zarejestrowany: 2015-03-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zasady klanu

1) Co to 2 "mocne " ataki?

2) poziom donaczego? Zasady maja byc proste i zrozumiale dla kazdego.


Pozostale sa ok.

Offline

 

#4 2015-04-05 15:50:27

Tommy

Leader // CO-Leader

Zarejestrowany: 2015-03-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Donation ratio na poziomie 1:1 jest jeszcze na lvl7 niemozliwy do osiagniecia. 1:2 jak najbardziej. Pamietajmy ze jest nas coraz wiecej, i sporo z nas prosi o jednostki od 5lvlu ktorymi th7 jeszcze nie dysponuje.


I wreszcie, tak o tym teraz piszemy a przyklad z wczorajszej wojny: braciak prosil o wsparcie na wojne prawie 1.5h, oprocz mnie nikt mu nic nie rzucil. WTF? Pomagajmy rowniez tym duzo nizej.

Offline

 

#5 2015-04-07 18:18:12

Ziomken

Leader // CO-Leader

Zarejestrowany: 2015-03-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Jestem pewien, ze każdy pomaga jak tylko ma możliwość/jest. Zauważcie, że były święta i w ogóle ciężko jest co chwile sprawdzać czy ktoś cos potrzebuję. Do tego jak ktoś robi 2h armie i akurat sobie wycyrklował czas akurat tylko na atak to nie ma co wymagać, że po będzie czekał kolejne pół godziny bo musiał komuś coś wrzucić.

Z donation ratio imo troche bezsens bo nie ma co oszukiwać ludzie wrzucają co mają i kiedy mogą. Mamy takich klanowiczów, którzy wchodzą tylko na wojne albo raz na wieczór a jednak robią dobra robotę na wojnie.

Oczywiście zasada z przywitaniem się jest jaknajbardziej spoko ale zauważcie, że nowi nie mają dostępu do forum . Chodzi pewnie o to, żeby Elderzy i wyżej pilnowai tak zwanej kulturki (tak jak dzisiaj byłnapływ dziwnych arabów, bez elo lecą kicki i koniec)

Noi najważniejsza zasada -> ktoś chce łuki dostaje łuki ktoś chce hogi dostaje hogi. Nie wiemy czy Sylwek wczoraj dostał gigi od jakiś lamerów czy od kogoś od nas. Tak czy siak TEGO trzeba pilnować i w razie czego zgłaszać. Myślę, że screeny nie mają sensu wątpię, żeby ktokolwiek chciał kogoś udupić bo tak.

Do tego panowie nie przesadzajmy zasady zasadami ale kurde chyba za bardzo sobie to wzieliście do serca.

Offline

 

#6 2015-04-07 20:26:25

Dudumaster

Administrator

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Ziomken ok, ale nie bardzo rozumiesz po co to jest, po 1 dotyczy kazdego ale glownie bedzie wymagany od th8 i wyzej, po to zebys mogl spokojnie zaatakowac na wojnie i otrzymujac wymaksowane jednostki wiedział, ze wygrasz. A po 2 i po to żebys wiezial, ze kiedys ty bedziesz musial pomagać. Bo wygrana wojna to wspolny interes. Kolejny aspekt darmozjadow nie chcemy :-)))

Offline

 

#7 2015-04-14 21:12:52

MAX

Leader // CO-Leader

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Ja to widze tak - piszę bez punktów

Only Polish KLan,2 Ataki na wojnie obowiązkowe,Ratio 1:1,Dajemy tylko to co w opisie donate i cw,Nie możesz grać na CW zgłos przed losowaniem,2 ostrzeżenia  Ban - poza tym MIłej Zabawy - szczegóły zasad lub pytania - adres forum....

Myślę iż im mniej zasad głównych tym lepiej - szczegóły można dopisać, opisać  lub przegadać na forum co by tematy zostały dla innych.
Ale chętnie poznam opinie wszystkich zainteresowanych.

Dudek - SUPER ROBOTA !!!!!

Offline

 

#8 2015-04-18 09:57:31

 DustWave

Admin - Pan i Władca

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zasady klanu

To ja cos dopisze od siebie. Za duzo macie luzu wiec bede staral sie to ogarnac.

1. Jak ktos bedzie pisal w req " xxx na wojne " a nie jest to wojsko na wojne bo np widac ze nie ma wojny albo juz wykorzystal ataki to ma z automatu L4 na nastepna wojne.
2. Jak ktos bedzie mial problemy z doborem przeciwnika i pierwszy atak bedzie na 2*,1* bo ewidentnie przeliczy sie z mozliwosciami albo sila wojska , L4 na nastepna wojne.
- generalnie zasady ktore powinny obowiazywac to ( th10 - 1/2* ), (th9 2*), ( th8 w dol 3*). Kazdy atak na te poziomy th zakonczony innymi wynikami - L4 na nastepna wojne.
3. Start wojen maksymalnie do godziny 21
4. 2 ataki na wojnie obowiazkowo - ktos nie zrobi - L4 na nastepna wojne
5. Wrzucanie do req innego wojska niz w opisie - L4 na nastepna wojne
6. Zamawiac wojsko do atakow na wojnie wczesniej zeby nie plakac potem ze sie wojna zaczela a cc w ataku puste.
7. Elderzy odpowiedzialni zeby ogarniac czy CC w obronie pelne
8. Dobór spelli na atak - jak ktos bedzie atakowal bazy oparte o inferno bez mrozenia - L4 na nastepna wojne
- generalnie dobor spelli powinien byc dowolny ale jak widze ataki na inferno z leczeniem to mnie krew zalewa
- to samo sie tyczy graczy ktorzy robia jump spella + duzo bomberow - bez sens
9. Tak jestem chujem , trudno.
10. O ratio bede pisal jak dokonczymy rozwoj klanu ( poziomy )

i teraz kary:
L4 - odpoczynek od nastepnej wojny
2xL4 - w przeciagu tygodnia - zakaz dawania req o wojsko
3xL4 - w przeciagu tygodnia - kaplica = dowidzenia.

Zacznijcie szanowac czas i zaangazowanie ktore SAMI wkladacie w ten klan a potem ktos ma wyjebane i praca calosci idzie w pizdu.

Do niedzieli wieczor czekam na propozycje zmian, jak nie bedzie to wchodzi w zycie bez dyskusji.

Pozdrawiam
CHUJ DustWave

Offline

 

#9 2015-04-18 14:19:03

dk7

Klanowicz

Zarejestrowany: 2015-04-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Ok ja się dostosuje

Offline

 

#10 2015-04-18 20:00:58

Bazooka

ELDER

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Jak dla mnie bomba Pisze za dwa konta )

Offline

 

#11 2015-04-18 21:48:49

Dudumaster

Administrator

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Ok ad zasady Dust
Uwagi:
1. To nie oboz pracy, ma byc Fun, bo to jest gra a nie życie!! Owszem Ktos nagminnie wali durne ataki, nie szanuje wspolnego wysiłku, zgoda, L4.
Ale odnośnie ataku: co w sytuacji jak wojo OK ale ktos popelni blad, albo go wywali itp, czy odrazu przy nieudanym ataku musi byc kara? Proponuje aby:
Kara L4 byla nie wczesniej jak po 2 atakach, jezeli wojo, ktore zastosowal dany gracz mialoby szanse na zdobycie odpowiedniej ilosci *, patrz instrukcja th-*.
2. Metoda L4 na wojne SUPER, KARA MUSI BYC! Ilosc kar do bana OK. ALE MUSIMY KONSEKWETNIE REALIZOWAĆ TE ZAŁOŻENIA,a tak nie jest, temat zalozylem po swietach 3 i tylko nieliczni cos dodali, w szczegolnosci boli ze elita raczyla cokolwiek dodac od siebie po 11 i po 15 dniach. WSTYD TO MY DO WAS DOŁACZYLIŚMY NIE NA ODWRÓT.
3. Dopuki mamy elderow z th8 i nizej zasada nr 7 mija sie z celem, chyba ze chcesz 7 wizow lv5 lub nawet lv4???
Uważam, że niestety ale musimy liczyć na wolontariat. Choc uprzejmie zaznacze ze sa soby ktore bardziej dbaja o zapelnie cc pomimo slabych jednostek niz inni!!!!
Kolejna sprawa to kazdy niech sam ustala sobie sklad CC na wojne w obronie, mozna dac req i pisze co kto chce. I tego tez nie powinnismy olewac. Opis rzecz świeta, ale bez apsurdow ze th3 pisze ze chce wizy lv6... Nie wiem jak to ujać, przychodzi mi do glowy jedynie pomysl aby mozna bylo prosic o jednostki nie wieksze niz +1lv od posiadanych, co oczywiscie nie wyklucza dobrej woli gracza ktory odpali ci max lv danej jednostki.
Ptk 5. Uwazam trzeba dodac, ze ewewntualne pomylki, trzeba zglosic odrazu po req, i kara moze zostac anulowana, o ile nie miala wplywu na bieg wojny.
Ptk 9. Lepiej nic nie mówić niż rozwiać wszelkie watpliwosci ;-) - tak to jest zart! Ptk 9 do usuniecia.
Ptk 10 uwazam, ze mozna smialo przepisac ptk 2 z mojego 1 posta, ma to racje bytu poniewaz wtedy ma sie wizy lv5 i one juz sa mile widziane. Wiec mozna nadrobic donaty i sie wykazac.

Pod opisem kar wypadalo by dodac to co Max napisal od "Miłej zabawy..." Z adresem forum.
Nad opisem zasad:
ONLY POLISH KLAN!

Pozdrawiam
Dudu, ktory dal dupy i nie bylo remisu w ostatniej wojnie, Przepraszam!!!

Ostatnio edytowany przez Dudumaster (2015-04-18 21:49:22)

Offline

 

#12 2015-04-18 22:34:37

 DustWave

Admin - Pan i Władca

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Wszystkie propozycje rozważe aczkolwiek proszę wszystkich o pamięć że w niektórych sytuacjach bedzie tak jak ustale z 12 ( musi byc troche po naszemu ) . Cenie wasze rady i napewno je rozwaze

3. Dopuki mamy elderow z th8 i nizej zasada nr 7 mija sie z celem, chyba ze chcesz 7 wizow lv5 lub nawet lv4???

- ogarnac znaczy przypilnowac czy jest pelne a nie ladowac. jak bedzie clan rozwiniety to lvl upy beda przeciez

Offline

 

#13 2015-04-19 12:58:58

Bazooka

ELDER

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Moim zdaniem powinnismy ustalic jakas kolejnosc na wojne zeby nie bylo za kazdym razem zamieszania kto kogo kiedy bije. Czemu nie ustalimy ze Th 8 i nizej atakuja na pierwszy atak swoj numer u przeciwnika na pewne 3*.Nie powinno byc problemu.  Dol powinien byc zrobiony w pierwszej polowie wojny. Gora miedzy soba ustala kogo bic. Jak wszyscy zakoncza pierwsze ataki sa robione poprawki dolu jezeli potrzebne. A jezeli nie to mozna walic gore.
Moim zdaniem proste zasady Na ktorych nikt nie traci.

Offline

 

#14 2015-04-19 22:40:47

Tommy

Leader // CO-Leader

Zarejestrowany: 2015-03-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Co do atakow na CW zadanie jest proste.

Przed kazda wojna wpisujemy w temacie "vs XXXXX" kogo chcemy zaatakowac i dlaczego akurat jego. Jezeli na kogos pisac sie beda dwie lub wiecej osob, pierwszenstwo ma ta ktora ma wyzszy lvl. Od nastepnej wojny sam taki temat zaloze.


Zasady sa ok.

Ostatnio edytowany przez Tommy (2015-04-19 22:47:52)

Offline

 

#15 2015-04-20 12:15:05

dk7

Klanowicz

Zarejestrowany: 2015-04-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Siema , to co pisze Bazooka ma sens prosty i przejrzysty temat, Tom bez obrazy ale ja np nie bede miał zawsze czasu żeby wchodzić na forum i opisywać kogo bije i  dlaczego wtedy coc bedzie mi absorbowało zbyt dużo czasu, a bardzo rzadko w ciągu dnia siedze przy kompie....   

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgbiotech.pun.pl www.kino.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.historia.pun.pl www.kolo100olsztyn.pun.pl